NEWS » Zawodnicy przed Mistrzostwami Świata SuperEnduro w Krakowie nie próżnują

 

Seria, w której pięciokrotnym Mistrzem był Tadeusz Błażusiak, rozpocznie się 19 sierpnia w Las Vegas. Na starcie zobaczymy „odwiecznych” rywali Taddy’ego zza Wielkiej Wody: Coltona Haakera, Cody’ego Webba, czy Mike’a Browna. Zawodnicy powalczą w siedmiu rundach, a podczas finałowej, która odbędzie się w Ontario w Kalifornii, poznamy nowego Mistrza Endurocrossu Ameryki. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie po zaciętej walce rywalizację z tytułem mistrzowskim na koncie ukończył Colton Haaker przed Cody Webbem.

 

Obu zawodników zobaczymy już 9 grudnia w TAURON Arenie Kraków podczas inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro 2017/2018. Zmierzą się oni ze swoimi europejskimi rywalami, których polska publiczność miała okazję oglądać już w zeszłym roku. W świetnej dyspozycji jest aktualnie Alfredo Gomez, który w 2016 w Krakowie był trzeci. Wszystko wskazuje na to, że Hiszpan w nadchodzącym sezonie ostro powalczy o tytuł mistrzowski. Jego rodak, Mario Roman, zajmując drugie miejsce w Red Bull Romaniacs udowodnił, że także jest w dobrej dyspozycji, więc również będzie mieć chrapkę na miejsce na podium. Czwarty w tej samej imprezie był Manuel Lettenbichler, który bardzo dobrze radzi sobie w zmaganiach hard enduro i na pewno pokaże swoim rywalom w Krakowie, że nie ma z nim żartów.

 

Zanim jednak riderzy przyjadą do Krakowa, czeka ich jeszcze sporo rywalizacji po drodze. My jednak już teraz zachęcamy do zakupu biletów z najbardziej atrakcyjnej puli. Bądźcie z nami 9 grudnia w TAURON Arenie Kraków, aby kibicować najlepszym zawodnikom świata i przekonać się jaką niespodziankę z udziałem samego Tadeusza Błażusiaka przygotowali dla was organizatorzy!

 

Więcej informacji: www.super-enduro.com.pl

 

Bilety:http://www.eventim.pl/super-enduro-krakow-bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1947437%249814242&jumpIn=yTix&kuid=495200&from=erdetaila

 

Facebook: https://www.facebook.com/SuperEnduro-GP-Poland-102107680414252ARCHIWUM WIĘCEJ