NEWS » Zapraszamy na ekstremalny weekend nad morzem!

Spektakularny, pełen adrenaliny, wysokich lotów i doskonałej muzyki weekend nad morzem? Planujcie urlopy i rezerwujcie noclegi - Sound of Gravity już 26-27 lipca w Ustce.

Przyszły weekend zapowiada się naprawdę ciekawie - w planach ewolucje wykonywane na ogromnych wysokościach czy flacie oraz koncerty gwiazd estrady.

Wśród zawodników zobaczymy m.in. Szymona Godziek czyli człowieka który przeskoczył niemal wszystko. Na swoim rowerze MTB wykonywał salto nad 30-metrowym kanionem w Utah, peletonem Tour de Pologne czy rozpędzonym pociągiem towarowym! Kolejną gwiazdą na ogromnej skoczni będzie jego brat Dawid Godziek, czyli złoty medalista igrzysk sportów ekstremalnych X-GAMES w Sydney. Nie zabraknie także innych, freestyle'owych dyscyplin jak hulajnoga czy rolki.

Oprócz wysokich skoków pojawi się także nieco przyziemna konkurencja - BMX FlatLand. Majestatyczny taniec na rowerach BMX wywrze wrażenie na każdym. Tym bardziej, że to właśnie w Ustce będziemy świadkami sportowej rywalizacji o miano najlepszego w kraju zawodnika tej widowiskowej dyscypliny.

W kolejnej strefie podziwiać będziemy popisy parkouru. Polska czołówka zawodników zaprezentuje skoczne show - salta oraz podskoki z wykorzystaniem miejskiej infrastruktury na tle usteckiego portu - tego nie można przegapić!

Popisy najlepszych zawodników sportów ekstremalnych w kraju dopełni koncert legendy sceny klubowej Shaun'a Baker.

Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, freestylowych i doskonałej muzyki. Ostatni weekend lipca to data eventu, o którym będzie bardzo głośno - zapraszamy!

HARMONOGRAM
26.07.2019
od godziny 15:00 do 20:00
- pokazy BMX FlatLand
- pokazy i szkolenia parkour
- szkolenia BMX FlatLand
-
muzyka na żywo (Red Bull Music Truck) - Gravity Expo - strefa wystawiennicza

27.07.2019
- od godziny 12:00 Gravity Expo – strefa wystawiennicza
- od godziny 12:00 zawody BMX Flat Land
- od godziny 13:00 pokazy dirt jumpingu, bicykl, muzyka na żywo (Red Bull Music Truck) - godzina 20:30 koncert DJ Angelo
- godzina 21:25 koncert Shaun Baker & Jessica JeanARCHIWUM WIĘCEJ