NEWS » Supercross King of Poland: Pierwszy raz w Polsce!

 

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pierwszej w Polsce odsłony zawodów Supercross zostały zebrane w jednym miejscu. Na stronie www.supercross.pl znajdziecie między innymi kilka słów o historii dyscypliny na świecie i w Europie. Nie brakuje informacji o zawodnikach, których zobaczymy na starcie w Łodzi oraz planów wyjątkowego toru, który zaprojektował światowej klasy specjalista – Freddy Verherstraeten. Dla wszystkich, którzy już zdecydowali wybrać się 15 października do Atlas Areny zamieszczony został harmonogram wydarzenia. Organizatorzy zdradzają także jakie atrakcje dodatkowe zostały przewidziane tego wieczora dla widzów. Jednak już teraz możemy zaznaczyć, że poza tymi umieszczonymi na stronie, pojawią się kolejne. Wszystko to okraszone mocnymi zdjęciami oraz video.

 

Chcecie być na bieżąco z historyczna odsłoną Supercrossu w Polsce? Nic prostszego! Śledźcie na bieżąco stronę www.supercross.pl, a na pewno nic wam nie umknie. Natomiast 15 października przyjdźcie do Atlas Areny i stwórzmy razem historię Supercrossu w Polsce.

 

Bilety do nabycia za pośrednictwem strony:

http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1643418&includeOnlybookable=true&xtmc=supercross&xtnp=1&xtcr=1  oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/#!/events/1677545435820041/

 

Więcej informacji na: www.sportainment.pl oraz

https://www.facebook.com/#!/SportainmentMarketingAgency/

 


ARCHIWUM WIĘCEJ