NEWS » Rowery to nasza pasja!

NIE TYLKO ZAWODNICY DIVERSE EXTREME TEAM ŻYJĄ SPORTEM. DLA NASZYCH PRACOWNIKÓW TO RÓWNIEŻ WIELKA PASJA - a szczególnie w wydaniu na dwóch kółkach.

Za nami dosyć intensywne półrocze. Sprawdźcie poniżej co nasi sportowi zajawkowicze robili w ostatnim czasie!

Zaczęło się od wiosennej edycji Garmin, w której wystartował Tomasz Klawa. Tomek po pokonaniu trzech edycji (Gdańsk, Kolbudy, Sopot) ostatecznie zajął 33 miejsce OPEN na 487 zgłoszonych osób!

Tomek tak się rozkręcił, że wziął też udział w kultowym Lanym Poniedziałku Race gdzie zajął 37 miejsce na 62 startujących.

W podobnym czasie, nasz specjalista od SZOSY, Darek Ryszewski, wystartował w II Śremskim maratonie. Pogoda mu nie dopisała, ale nie przeszkodziło mu to pokonać 156 km! Niespełna dwa miesiące później wystartował w XI Koźmińskim maratonie, gdzie przez 145 km walczył z silnym wiatrem, ostatecznie zajmująć 3 miejsce w kategorii M2 i 9 OPEN.

W czerwcu nasi reprezentanci (Krzysiek Zastawny i Ela Wydrowska) wzięli również udział w znanej i ciężkiej etapówce Beskidy MTB Trophy. 4 dni ścigania, walka z upałami i sztajfami, mocna międzynarodowa obsada, ale też mnóstwo dobrej zabawy na technicznych zjazdach i zapierające dech widoki przyniosły nam ostatecznie 5. miejsce w kat. K3 oraz 12. w kat. M2. ⠀⠀⠀ ⠀

Ela i Krzysiek wystartowali również na początku lipca w wyścigu XC w Matemblewie. To była krótka ściganka, jednak na naprawdę wysokich obrotach! Finalnie start w elicie nasi ukończyli na 2. i 5. miejscu.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!