NEWS » Polscy fani jak zawsze na medal – wrażenia zawodników po Diverse NIGHT of the JUMPs

 

Zwycięzca polskiego Grand Prix i urzędujący Mistrz Świata, wicelider klasyfikacji generalnej Maikel Melero: „Cieszę się, że mogłem znowu odwiedzić Polskę. W ERGO ARENIE warunki do startów są zawsze dobre, a fani niesamowici. Bardzo żywiołowo reagują i to jest to, co nas wszystkich niesie. Trochę zbyt miękki był tym razem dirt, ale pomimo tego kwalifikacje były dla mnie bardzo udane, a w finale zaliczyłem jeden z najlepszych przejazdów w ostatnim czasie. Dzięki wygranej udało mi się zmniejszyć dystans do Davida Rinaldo w klasyfikacji generalnej do 2 punktów. Przed nami jeszcze jedna runda w Sofii, gdzie wszystko się może zdarzyć.”

 

Drugie miejsce zajął Australijczyk Rob Adelberg, który swoim stylowym przejazdem i niesamowitymi trickami bardzo szybko zjednał sobie publiczność: „Lubię wracać do Polski. Warunki startów są zawsze dobre, więc nie trzeba dodatkowo martwić się o swoje bezpieczeństwo. Do tego organizacja nie zawodzi i polscy fani są zawsze na medal, ale przede wszystkim macie bardzo piękne kobiety! Tym razem tor był nieco za miękki, ale w końcu jesteśmy profesjonalistami i drobne niedogodności nas nie zatrzymają przed daniem jak najlepszego show i zajęciem jak najlepszego miejsca.” 

 

Trzykrotny Mistrz Świata, który zajął w Trójmieście trzecie miejsce Remi Bizouard, również nie kryje swojego entuzjazmu: „ERGO ARENA jest wystarczająco duża, abyśmy czuli się tu komfortowo. Co prawda tym razem było nieco zbyt miękko, ale oprócz tego wszystko było w jak najlepszym porządku. Lubię ten obiekt - tor jest dobry, a widzowie są bardzo blisko nas. Mocno nas dopingują, więc doskonale ich słyszymy i czerpiemy z tego mnóstwo energii do kręcenia najbardziej ekstremalnych tricków!” 

 

Wydarzenie podsumowali również Przemysław Szymański i Tomasz Gagat właściciele firmy Sportainment – promotora NIGHT of the JUMPs w Polsce: „Za nami niesamowity rok. Udało nam się dostarczyć kilkudziesięciu tysiącom widzów wiele sportowych wrażeń. Bilety na rundy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie - Diverse NIGHT of the JUMPs zarówno w Krakowie, jak i w Gdańsku wyprzedały się jeszcze przed wydarzeniami, a emocje w obu arenach sięgały zenitu! Dziękujemy kibicom za zaufanie i obiecujemy, że w 2016 wrócimy z najlepszymi zawodnikami globu i nową porcją niesamowitych atrakcji."

 

Oficjalna relacja video z rundy w ERGO ARENIE: https://youtu.be/TMGO-0alZKE

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Oficjalna Strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam www.diverseextremeteam.com

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/793008957462569/

 

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency   

 ARCHIWUM WIĘCEJ