NEWS » Po raz pierwszy w Polsce: wejście za kulisy świata SuperEnduro na wyciągnięcie ręki!

 

Inauguracyjna runda sezonu 2018 już 9 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Po raz pierwszy w Polsce motocyklowi fani mają szansę zajrzeć w kulisy świata SuperEnduro i spędzić wypełniony po brzegi galonami adrenaliny dzień! Zobacz jak przygotowują się do startu czołowi światowi zawodnicy poza kamerami i blaskiem fleszy. Podejrzyj z najlepszego sektoru zlokalizowanego zaraz obok toru jak Alfredo Gomez, Colton Haaker, Jonny Walker, Cody Webb czy Mario Roman trenują gdy nikt nie patrzy! Zostań świadkiem ich pierwszych starć z trudnym i wymagającym torem oraz głodnymi zwycięstwa rywalami.

W tym roku, specjalnie dla naszych kibiców, stworzyliśmy możliwość obejrzenia zarówno wydarzenia głównego składającego się z trzech wyścigów, jak i uczestnictwa w treningach, kiedy to zawodnicy stawiają pierwsze kroki na torze, testują przeszkody i szukają najbardziej odpowiadających im linii jazdy.

Dodatkowo, organizatorzy uruchomili właśnie promocję specjalną: 100 biletów przeznaczone jest dla najbardziej zagorzałych fanów, którzy już dziś otrzymają gratis wejściówkę na sesje treningowe. Wystarczy kupić dowolny bilet z kategorii cenowej 129,00 pln lub wyższej. Oferta specjalna trwa do końca wakacji, czyli 31.08.2017r. lub do wyczerpania zapasów.

Bądź czujny! Całkowita pula biletów wynosi jedynie 299 sztuk, a każdy z nich upoważnia do wstępu na trybuny podczas treningów w dniu zawodów, w godzinach 11:00 – 15:00. Cena biletów w regularnej sprzedaży wynosi 49,00 pln.

 

Więcej informacji: www.super-enduro.com.pl

 

Bilety:http://www.eventim.pl/super-enduro-krakow-bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1947437%249814242&jumpIn=yTix&kuid=495200&from=erdetaila

 

Facebook: https://www.facebook.com/SuperEnduro-GP-Poland-102107680414252ARCHIWUM WIĘCEJ