NEWS » Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie w 2016 ponownie pod egidą Diverse

 

W marcu bilety na krakowską rundę Mistrzostw Świata w Freestyle Motocrossie wyprzedały się już na sześć tygodni przed zawodami. Z kolei w listopadzie zmagania najlepszych riderów na żywo oglądało niemal 9 000 widzów, a o tym, że biletów już nie ma wiadomo było na kilka dni przed wydarzeniem. To dowód, że Polacy pokochali szalone ewolucje wykonywane na wysokości niemal trzeciego piętra. Marka Diverse – sponsor tytularny polskich Grand Prix wychodząc naprzeciw fanom i świętując sukces mijającego roku, przedłużył kontrakt na kolejny rok. Można już w tej chwili powiedzieć, że w 2016 roku ponownie dostarczy polskim widzom ekstremalnych wrażeń i sporej dawki adrenaliny spod znaku FMX.

Najbliższa runda odbędzie się już 12 marca w Tauron Arenie Kraków, a promotor MŚ FMX w Polsce firma Sportainment zapewnia, że Diverse NIGHT of the JUMPs wróci w wielkim stylu wraz z najlepszymi zawodnikami świata, ekscytującymi konkurencjami i zapierającymi dech w piersiach pokazami z wykorzystaniem ognia i nie tylko. Nie zabraknie również unikalnej akcji specjalnej, której szczegóły organizatorzy ujawnią niedługo.   

 

Współpracę z Diverse chwalą Przemysław Szymański i Tomasz Gagat właściciele firmy Sportainment – promotora NIGHT of the JUMPs w Polsce: „Naszą pasją jest dostarczanie kibicom rozrywki i rozwój sportów akcji. Już dawno postawiliśmy sobie za cel, że jak przestaniemy zaskakiwać to będzie znak, że powinniśmy zająć się czymś innym. Na razie się tym nie martwimy, ponieważ pomysłów nie brakuje. Dodatkowo nasz sponsor tytularny, marka Diverse, to nie tylko ubrania, ale też ludzie i świat budowany od lat wokół pasji i sportów ekstremalnych. To właśnie dzięki temu tak dobrze nam się współpracuje. Ze strony sportowej nie musimy bać się o rozwój - ta dyscyplina rozwija się jak przystało na kategorię w ekstremalnym tempie, a my jako organizatorzy staramy się dotrzymać jej kroku. Podczas poprzedniej rundy w Tauron Arenie Kraków publiczność oszalała na punkcie Freestyle Motocrossu. W nadchodzącym roku, razem z najlepszymi zawodnikami świata, zamierzamy dać kibicom widowisko jakiego jeszcze nie widzieli.”

 

Diverse NIGHT of the JUMPs to propozycja nie tylko dla zapalonych fanów motocykli, ale także dla całych rodzin, które bardzo licznie odwiedziły krakowską rundę Mistrzostw Świata w FMX w marcu 2015. Bilety już w sprzedaży na Eventim.pl i w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Link do biletów: http://www.eventim.pl/diverse-night-of-the-jumps-2016-krakow-bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1549698%247008369&jumpIn=yTix&kuid=467537&from=erdetailaARCHIWUM WIĘCEJ