NEWS » Mistrzostwa Świata SuperEnduro: kłody, opony, basen i matrix – ujawniamy tor na Kraków

 

Jak przystało na tor do SuperEnduro będzie on usiany różnorodnymi przeszkodami. Zawodnicy już po starcie będą musieli zmierzyć się z szykaną z wielkich opon. Następnie w zakręcie czeka ich sekcja z piaskiem, a zaraz potem sekcja supercrossowa. Utrzymanie prędkości przed whoopsami w grząskim piasku będzie bardzo trudne i na pewno zweryfikuje wszechstronność riderów oraz ich umiejętności.

 

Dalej na zawodników czekają: betonowa rura oraz bale drewna ułożone w falę. Nie zabraknie wielkich głazów, mniejszych kamieni umieszczonych w piaszczystym podłożu oraz basenu z wodą. Nowością będzie most, który z jednej strony będzie miał dirtowy najazd, natomiast z drugiej pokryty będzie kamieniami, a pod spodem przebiegać będzie także jedna z nitek toru. Do tego kilka większych hop, które zapewnią efektowne loty.  

 

Wisienką na torcie będzie sekcja przygotowana specjalnie, aby uhonorować naszego utytułowanego reprezentanta Tadka Błażusiaka. Belki tworzące matrix ułożone zostaną w napis „Taddy”.

 

Zawodnicy startujący w trzech klasach: Prestige, Junior oraz Pucharu Europy zdecydowanie będą mieli co robić. Na torze czeka na nich sporo wyzwań, ale doping polskich fanów na pewno wynagrodzi im włożony w wyścigi wysiłek.

 

Dodatkowo wewnątrz toru zostanie umieszczona sekcja do trialu, na której podczas przerwy w wyścigach głównych, najmłodsi adepci oraz doświadczeni zawodnicy trialowi zaprezentują swoje umiejętności w precyzyjnym panowaniu nad motocyklem i pokonywaniu złożonych konstrukcji.

 

Bilety na historyczną odsłonę MŚ SuperEnduro w TAURON Arenie Kraków jeszcze do nabycia na Eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Link do oficjalnej zapowiedzi video: https://youtu.be/Rac6AySOp_U

 

Link do biletów:

http://www.eventim.pl/superenduro-krakow-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1520738%247891505

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/225201431164460/

Strona patrona wydarzenia: https://www.facebook.com/rafalsonikofficial/

 

Więcej na: www.sportainment.pl oraz

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata SuperEnduro: http://www.enduro-abc.com/ oraz oficjalna strona polskiej rundy Mistrzostw Świata: http://www.super-enduro.com.pl/ARCHIWUM WIĘCEJ