NEWS » Mistrzostwa Świata Super Enduro: zaprojektuj razem z nami tor!

 

Zostań razem z nami częścią motocyklowych Mistrzostw Świata Super Enduro!
Masz głowę pełną pomysłów? Marzysz o tym, aby najlepszym zawodnikom świata dać jak największy wycisk podczas zawodów? Chciałbyś na żywo obserwować jak powstaje tor na jedno z największych i najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce, oglądać zawody siedząc wygodnie w loży VIP i słuchając jak komentator opowiada o stworzonej przez Ciebie przeszkodzie ?

Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

 

Zasady są proste – w dowolnej technice należy zaprojektować ciekawą, nietuzinkową, oryginalną przeszkodę, która wejdzie w skład toru zawodów w Krakowie (np. model 3d, grafika komputerowa, rysunek odręczny) i następnie przesłać jej zdjęcie lub skan na adres e-mail: kontakt@sportainment.pl.

 

Zadanie konkursowe należy wypełnić w dniach od 16 do 23 października br. do godziny 18:00. Spośród nadesłanych prac internauci wybiorą 3 finałowe, zaś kolejne 3 wybiorą reprezentanci organizatora. W finale konkursu decydujący głos będą mieli czołowi polscy zawodnicy Super Enduro.

Zwycięzca konkursu otrzyma pakiet VIP GOLD dla dwóch osób, w skład którego wchodzą:

  • miejsca w loży VIP z cateringiem,

  • wejście na pit party,

  • podwójna wejściówka na sesję treningową,

  • podwójny zestaw giftów (w tym m.in.: oficjalny t-shirt i plakat wydarzenia z  autografami zawodników),

  • możliwość nadania przeszkodzie własnej nazwy oraz oglądania na własne oczy jak  w arenie powstaje zaprojektowana przez niego przeszkoda.

 

Krakowski tor to łącznie 16 przeszkód, a wśród nich klasyki takie jak: pojedyncze wysokie opony, sekcja głazów, „zemsta drwala” – pocięte drewno wysypane na piachu, sekcje z głębokim piachem, pryzmy, a także nowości: matrix z bali ułożony w napis KRAKÓW, sekcja supercross czy też basen z głazami.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie organizowanym, a wszystkich amatorów ekstremalnych, motoryzacyjnych wyścigów już 9 grudnia do TAURON Arena Kraków.

 

Pełny regulamin konkursu:

http://www.super-enduro.com.pl/wp-content/uploads/Konkurs_przeszkody.pdf

 

Więcej informacji: www.super-enduro.com.pl

 

Bilety:http://bit.ly/biletySuperEnduro

 

Facebook: https://www.facebook.com/superenduro.poland/ARCHIWUM WIĘCEJ