NEWS » Mistrzostwa polski w Skimboardingu wracają do Gdańska!

Polish Skimboarding Open z roku na rok budowało swoją renomę i potencjał, gościło w swej historii najlepszych zawodników ze świata oraz zaskakiwało rozmachem jak na zawody skimboardowe – w tym roku nie ma być inaczej. Na początku sierpnia spodziewamy się najlepszych zawodników z Polski, Europy i Ameryki. Od dwóch lat Dakine Polish Skimboarding Open jest także finałowym przystankiem cyklu Pucharu Europy - European Skimboarding Cup
-  więc wszyscy zawodnicy będą chcieli zdobyć dodatkowe, być może decydujące, punkty
w rankingu. Formuła zawodów OPEN pozawala na równorzędne współzawodnictwo topowych, sponsorowanych zawodników oraz tych mniej znanych dla których może to być punkt zwrotny
w karierze. Zmagania rozegrane będą z podziałem na mężczyzn i kobiety oraz kategorie wiekowe poniżej 16 i 12 roku życia.

Poza dwudniowymi zmaganiami na, specjalnie zbudowanym na potoku Oliwskim, skimparku przewidziano wiele dodatkowych atrakcji a wśród nich znalazły się m.in.:

- SeventyOne Mini Szkoła Skimboardingu gdzie wszyscy chętni, bezpłatni i pod opieką instruktorów będą mogli postawić „pierwsze kroki” na skimboardzie.

- Darmowe testy desek skimboardowych wiodących marek.

- Liczne konkursy dla zawodników i publiczności.

- After Party i wieczorny pokaz filmów skimboardowych – dla wszystkich zawodników i widzów.

- SKIM EXPO gdzie będzie można zapoznać się z ofertą sponsorów wydarzenia
i w okazyjnych cenach nabyć wybrane produkty.

Już od lipca na internetowej stronie zawodów rusza rejestracja zawodników on-line. Jest to JEDYNA droga aby zapisać się na zawody – trwa do 3 sierpnia.

Więcej informacji na: www.PSOpen.com oraz www.facebook.com/PSOpen  ARCHIWUM WIĘCEJ