NEWS » MARCIN ‘SZUKI’ ŁUKASZCZYK KOLEJNY SEZON W BARWACH DIVERSE EXTREME TEAM

 

 

Rok 2019 będzie kolejnym sezonem Marcina Łukaszczyka, najlepszego polskiego zawodnika Freestyle Motocross, w ekipie Diverse Extreme Team.

 Marcin znany ze jest swoich szalonych skoków, niepowtarzalnego stylu i ogromnych whipów, którymi wielokrotnie ucierał nosa światowej czołówce tej widowiskowej dyscypliny.

Wysokooktanowe paliwo krąży w jego żyłach już od 13 lat. Na swoim koncie ma wielokrotne starty w cyklu Mistrzostw Świata Freestyle Motocross – prestiżowej serii zawodów NIGHT of the JUMPs. ‘Szukiego’ można również zobaczyć podczas pokazów na całym świecie, w krajach takich jak: Irak, Chiny, Białoruś, Rosja, Rumunia, Niemcy, Hiszpania czy Ukraina.

 

Trzymamy kciuki za kolejny sezon Marcina w siodle jego dwusuwa, w którym planuje dołożyć do swojego wachlarza tricków kolejne sztuczki – jak frontflip czy double backflip oraz wystartować m.in. w Mistrzostwach Czech i Niemiec.

 

Zapraszamy do śledzenia profilu Diverse Extreme Team na Instagramie, gdzie czekać będą na Was najnowsze informacje dotyczące Szukiego oraz pozostałych zawodników DEXT:

https://www.instagram.com/diverse_extremeteam/ARCHIWUM WIĘCEJ