NEWS » Marcin Łukaszczyk na Diverse Night of the JUMPs!

Marcin miał przed sobą bardzo trudne zadanie do wykonania- Zaprezentować swój Kraj przed areną pełną ludzi. Wykonał to zadanie na 100 % i to dwukrotnie. Pierwszego dnia Mistrzostw Świata udało się wykonać kilka dobrych ewolucji, jednak to drugi dzień należał do niego. Wykonał perfekcyjny przejazd przed ponad 12 tysięczną publicznością. Marcin powiedział o swoim przejeździe:

"Na początku, chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy tak gorąco mnie dopingowali podczas moich przejazdów. Jestem zadowolony że wogóle mogłem wystartować w zawodach, ponieważ ból nadgarstka doskwierał mocno i nie pozwalał trenować przed imprezą. Cieszę się że udało mi się wyladować pierwszą Cordove Flip i Hellcliker flip na zawodach, cały czas pracuję nad nowymi kombinacjami, sezon dopiero sie zaczyna i mam nadzieję że już niedlugo będę mógł jeździć na 100% swoich możliwości. Na koniec chciałbym podziękować swoim sponsorom bez których nie mógłbym wziąć udziału w Notj : Diverse, Freestyle Family, Motul, Dunlop, FMX4ever, Proscreen Studio"

Publiczność oszalała na punkcie jedynego reprezentanta Polski na Mistrzostwach Świata. Przejazd Marcina otworzył zawody i sprawił że doping pełnej areny kibiców nie słabł aż do ostatnich minut imprezy!

Dziękujemy że byliście z nami.ARCHIWUM WIĘCEJ