NEWS » Finał Survival Race 2017 w Warszawie. Wielki bieg z przeszkodami w Warszawie

 

Wydarzenie w Warszawie to wielki finał sezonu 2017, który należał do wyjątkowych pod względem frekwencji: w poznańskiej wersji miejskiego biegu z przeszkodami wzięło udział 5,5 tys. uczestników, zaś we Wrocławiu pojawiło się aż 6 tys. zawodników! Liczby te udowadniają popularność, jakimi cieszą się tego typu aktywności.

 

Sprawdź swoje możliwości - wybierz dystans dla siebie

Na osoby rozpoczynające swoją przygodę z ekstremalnymi zawodami czekać będzie dystans STARTER - 3 km z około 15 przeszkodami. Dla bardziej zaawansowanych śmiałków przygotowano trasę WARRIOR liczącą około 30 przeszkód na dystansie 6 km oraz formułę MACHINE z około 50 przeszkodami na trasie 12 km. Zawodnicy uwielbiający przekraczać granicę mogą sprawdzić się w morderczych ANIMAL i MONSTER, obejmujących kolejno podwójne i potrójne pokonanie dystansu MACHINE. Uczestnicy w warszawskim Survival Race pobiegną przez nadwiślańskie trasy, pustynne przeprawy i wąskie dukty lasów Bielańskich, jednak zawodnikom przyjdzie się zmierzyć nie tylko z trudnościami terenu, ale i z specjalnie przygotowanymi przez organizatorów przeszkodami, które sprawdzają każdy mięsień próbujących je pokonać. – Wśród przeszkód cieszących się największą popularnością na prowadzenie wybija się zdecydowanie Quarter Pipe, czyli gigantyczna, 4-metrowa rampa. Może to brzmieć przerażająco, ale na naszej stronie internetowej www.survivalrace.pl można znaleźć zestawy ćwiczeń przygotowujące m.in. do jej pokonania – mówi Dawid Lewandowski, organizator Survival Race.

 

Atrakcje nie tylko dla uczestników - przyjdź i kibicuj!

Zmagania uczestników z widowiskowymi przeszkodami będzie można podziwiać dzięki strefom kibica. Oprócz tego organizatorzy przygotowali również liczne atrakcje, z których będą mogli skorzystać nie tylko zawodnicy, ale i kibice. Na terenie festiwalowego miasteczka znajdzie się strefa food trucków z napojami i jedzeniem (np. unikatowym burgerem FORREST od Pasibus przygotowanym specjalnie na wydarzenie!) oraz strefy partnerów, m.in. namiot Microsoft z konsolami Xbox One, grami ruchowymi Kinect oraz komputerami Microsoft Surface Pro 4. Dostępny będzie również specjalnie przygotowany dla dzieci tor z przeszkodami Survival Race KIDS.

 

 

Wszystkie informacje dotyczące startu w Survival Race można znaleźć na stroniewww.survivalrace.pllub nafanpage’u wydarzenia.

 


ARCHIWUM WIĘCEJ