NEWS » Ekstremalna sobota w Rybniku!

Spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko już jutro w Rybniku! Przy piaszczystej plaży na terenie ośrodka Kamień zobaczymy ekstremalne show, poznamy sporty niszowe i alternatywne, a także posłuchamy znakomitych koncertów. Będzie się działo!

Trzecia edycja Alter Sport Festiwal z pewnością będzie największą z dotychczasowych. Wystarczy spojrzeć na liczbę wystawców! Ponad 20 stanowisk prezentujących sporty niszowe i alternatywne jak: flyboard, paralotnie, drift trike, nurkowanie, quady, skutery, strzelectwo czy baseball będzie czekało na odwiedzających. Przyjdź i zobacz!

Od godziny 17:30 na ogromnym torze typu BIG AIR rozpocznie się ekstremalne widowisko Sound of Gravity, czyli ewolucje na ogromnych wysokościach zsynchronizowane z pirotechniką i muzyką legendarnego zespołu QUEEN! To właśnie tutaj zawodnicy na rowerach, rolkach czy hulajnodze pokażą że grawitacja nie ma znaczenia!

Podczas pokazów będziemy świadkami skoków synchronicznych, a także zawodów: konkursu skoku wzwyż i sesji best trick! Zespół Sound of Gravity przygotował także wiele innych niecodziennych punktów programu jak jedyny w Europie „pociąg” składający się z podwójnych salt! Możliwe, że pojawi się próba wylądowania pierwszego w Europie potrójnego salta na rowerze MTB w wykonaniu Przemka Abramowicza. Młody wrocławianin był bliski tego wyczyny podczas pokazów w Lublinie, niestety tam się nie udało. Może spróbuje w Rybniku?!

Czeka na nas prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych i doskonałej rozrywki! Wisienką na torcie będzie oryginalny, stworzony specjalnie na potrzeby Sound of Gravity pokaz pirotechniczny.

Posłuchamy także dobrej muzyki. Na pokazach Sound of Gravity towarzyszyć będą nam utwory zespołu QUEEN, natomiast w przerwie zagra DJ HWR, a zaraz po nim gwiazda wydarzenia zespół CHONABIBE! Natomiast na koniec, zaraz po pokazie pirotechnicznym pobawimy się przy secie DJ ANGELO!

Alter Sport Festiwal wraz z pokazami Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, freestylowych i doskonałej muzyki! Rybnickie wydarzenie z pewnością zapadnie w pamięci. 

HARMONOGRAM: 24.8.2019

15:00 prezentacje i wystawy sportów niszowych/alternatywnych/ekstremalnych 17:30 pokazy Sound of Gravity (I część)
19:00 koncert DJ HWR
19:30 koncert zespołu Chonabibe
20:30 pokazy Sound of Gravity (II część) 21:00 pokaz pirotechniczny
21:15 koncert DJ ANGELOARCHIWUM WIĘCEJ