NEWS » Doping fanów poniósł nas wszystkich – wrażenia zawodników po Diverse NIGHT of the JUMPs

 

Urzędujący Mistrz Świata, lider klasyfikacji generalnej, który wygraną w Krakowie dopisał do swojego rekordu dziesięciu zwycięstw z rzędu Maikel Melero: „Zawsze mam dobre wspomnienia z Polski. Polscy fani są jednymi z najlepszych na świecie i potrafią dodać mnóstwo energii do naszych przejazdów. Kiedy niesie cię doping niemal 13 tysięcy widzów, stać cię chyba na wszystko J Lubię wracać do Polski i Kraków po raz kolejny udowodnił, że warto!”

 

Zdobywca drugiego miejsca Libor Podmol: „Wspaniale było wrócić do startów po kilkumiesięcznej przerwie. Kraków był dopiero moją drugą rundą w tym sezonie, a Polscy fani, jak zwykle udowodnili, że są niesamowici. Udało mi się pojechać bardzo dobry przejazd z wszystkimi trickami, które sobie zaplanowałem. Nie boli mnie to, że zająłem drugie miejsce. Żyję tu i teraz i cieszę się, że mogłem pokazać się z najlepszej strony, a polscy widzowie, jak zawsze, to docenili.”

 

Faworytem publiczności podczas krakowskiej edycji Diverse NIGHT of the JUMPs był zdecydowanie Luc Ackermann. Po swoich występach ten 19-latek zyskał sobie spore grono nowych fanów. „Runda w Krakowie była niesamowita! Żywiołowi, szaleni wręcz widzowie, którzy ponieśli mnie podczas mojego przejazdu. Ten doping niesamowicie mi pomógł zarówno w kwalifikacjach, jak i w finale. Wykonałem wszystkie swoje tricki i z tych emocji, po raz pierwszy w zawodach, na zakończenie California Roll. Także mimo błędów i ostatecznie nie najlepszego miejsca to były dla mnie dobre i wyjątkowe zawody.”

 

Wydarzenie podsumowali również Przemysław Szymański i Tomasz Gagat właściciele firmy Sportainment – promotora NIGHT of the JUMPs w Polsce: „Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross Diverse NIGHT of the JUMPs po raz drugi w TAURON Arenie Kraków - pełne trybuny, grad atrakcji i przede wszystkim sport na najwyższym poziomie. To co pokazali zawodnicy i jak wielki progres przeszedł FMX w porównaniu do zeszłego roku cieszy nas najbardziej. To właśnie każdy występ i ten niesamowity doping motywują zawodników do treningów i przesuwania granicy ludzkich możliwości, a nas do tego by prezentując kolejne zawody podnosić poziom z perspektywy organizatora. W Krakowie byliśmy świadkami historii pisanej wielkimi literami przez Maikela Melero, który po raz 10 z rzędu wygrał zawody serii. Warto podkreślić, że to właśnie energia i ludzie, za sprawą których impreza odbywa się w takiej formie, sprawiają, że ten event jest tak wyjątkowy. Począwszy od ceremonii otwarcia i niesamowitego show w wykonaniu Enigma Art i Psycho Dolls, dzieci i rodziców, którzy biorą udział w zawodach Kids Race, Rafała Sonika, który swoją pasją motywuje innych do realizacji marzeń, przez ludzi, którzy biorą udział w konkursach Tandem Backflip Hero, dziewczyny z konkursu Miss FMX, aż po wszystkich zawodników i ludzi odpowiedzialnych za produkcję. To wydarzenie łączy ludzi i Kraków, by raz w roku pojawić się w Arenie i naładować pozytywną energią, która przekłada się potem na inne dziedziny życia. Zatem raz jeszcze dziękujemy wszystkim kibicom za doping, natomiast za wsparcie sponsorowi tytularnemu - marce Diverse i wszystkim partnerom: Miastu Kraków, Interhandler dystrybutorowi maszyn JCB, Zarządowi Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Maxxis, LifeProof, TAURON Arenie Kraków oraz wszystkim patronom medialnym.”

 

Oficjalna relacja video z TAURON Areny Kraków: https://youtu.be/BUqXFnjtTg0

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1646140902321453/

 

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency

 ARCHIWUM WIĘCEJ