NEWS » Diverse NIGHT of the JUMPs: znamy zwycięzcę Tandem Backflip Hero

 

Po emocjach i rywalizacji wirtualnej przyszedł czas, aby zmierzyć się w „realu”. W sobotę koło południa: Agnieszka, Sandra, Tomek, Mateusz i Przemek jak jeden mąż stawili się na torze Drive Position, aby przejść szkolenie, ostatnie testy oraz oczywiście dobrze się bawić. Sobotnie popołudnie upłynęło najpierw na teorii motocrossu, a następnie przed zajęciami praktycznymi przyszedł czas na prawdziwą MX’ową rozgrzewkę pod okiem trenera. Tego popołudnia uczestnicy mieli do dyspozycji motocykle crossowe oraz przeprawowego quada. Emocji przy pokonywaniu hop i zakrętów nie brakowało. Po zmaganiach na torze przyszła kolej na wyścigi gokartów oraz integracyjny wieczór połączony z projekcją filmów o tematyce extreme.

 

W niedzielę żarty się skończyły. Błotnisty tor nie ułatwiał finalistom zadania i padło kilka spektakularnych „gleb”. Szczęśliwie skończyło się jedynie na kąpielach błotnych i sporej dawce śmiechu. Na zakończenie szkolenia uczestnicy po kolei udali się do pokoju „zwierzeń”, gdzie musieli wskazać osobę, która ich zdaniem zasługuje na wygraną. Tym sposobem Tandem Backflipa z Petrem Pilatem wykona Mateusz Wieczorek.

 

Video z weekendowych zmagań: https://youtu.be/if_XSB8dSMM 

 

Zanim jednak 21 listopada podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w ERGO ARENIE zobaczymy Mateusza z Petrem kręcących salto w tył, pozostał jeszcze jeden bardzo ważny etap. W najbliższy weekend Mateusz pojedzie do Czech i spędzi weekend trenując z Petrem skoki i Backflipy do basenu z gąbkami. O tym, jak przebiegały treningi będzie można przekonać się na bieżąco na Facebook’u.

 

Pozostała czwórka finalistów już zapowiedziała, że wybierze się do ERGO ARENY, aby zobaczyć Mateusza i Petra kręcących salto w tył. Jeśli wy także chcecie zobaczyć ten wyczyn na żywo i kibicować najlepszym zawodnikom Freestyle Motocrossu oraz wesprzeć dopingiem polskiego reprezentanta Marcina Łukaszczyka, a nadal nie macie biletów nie zwlekajcie – tego wydarzenia nie można przegapić!

 

Bilety do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie:

http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1377882&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=diverse

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

 

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam www.diverseextremeteam.com 

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/793008957462569/

 

 ARCHIWUM WIĘCEJ