NEWS » Diverse NIGHT of the JUMPs: Polacy wystąpią w Mistrzostwach Świata: TAK BYŁO!

 

W piątkowy i sobotni wieczór (20-21.03) w Tauron Arenie Kraków najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu zmierzyli się w trzeciej i czwartej rundzie Mistrzostw Świata. Niemal 20 tysięcy widzów kibicowało wirtuozom lotów z rampy wykonującym swoje najmocniejsze tricki.

Sponsor tytularny imprezy firma Diverse wraz z organizatorem Mistrzostw firmą SPORTAINMENT zadbali o zapewnienie kadry ze ścisłej światowej czołówki oraz najlepszej oprawy całego show. Jedynym Polakiem startującym w Mistrzostwach był Marcin Łukaszczyk związany z DIVERSE Extreme Team już od 2 sezonów.

Było wyraźnie widać, że publiczność jest spragniona lotów na wysokości niemal trzeciego piętra. Każda ewolucja wykonywana przez zawodników spotykała się z dużym aplauzem. Zawodnicy nakręceni przez publiczność wykonywali coraz bardziej szalone ewolucje: California Roll, 540-tka, Cliffhanger Flip, Seat Grab Flip, Double Grab Flip, Volt – to tylko niektóre z tricków, które riderzy zaprezentowali podczas Diverse Night of the Jumps.

Tłumy poderwał też gościnny występ Rafała Sonika.

Niesamowity doping polskich kibiców zmotywował zawodników do zaciętej walki i wszyscy zgodnie podsumowali, że występowanie przed polskimi widzami to czysta przyjemność. Już teraz możemy zapewnić, że dzięki marce Diverse fani będą mogli oglądać niesamowite widowisko Mistrzostwa Świata FMX już za pół roku, tym razem w Gdańskiej Ergo Arenie.

Marka DIVERSE znana z zamiłowania do sportów ekstremalnych już od 2006 roku. W tym roku zainteresowanie kibiców było tak duże, że organizator podjął decyzje o uruchonieniu dodatkowego dnia rozgrywki Mistrzostw Świata - po raz pierwszy show Diverse Night of The Jumps trwał aż dwa dni. O tym że dostarczył tym samym dwa razy wiecej emocji przekonali się sami uczestnicy.
Dla wszystkich fanów imprezy oraz miłośników pozostałych sportów ekstremalnych DIVERSE przygotował specjalną limitowaną kolekcję odzieży.
Zaprojektowana przez charyzmatycznego artystę - Oskara Podolskiego, mocno osadzonego w klimacie sportów wyczynowych, który jako nadrzędną wartość przedkłada estetyczny minimalizm.
Kolekcja została wprowadzona do salonów Diversa na początku marca. Tuż przed Diverse Night of the Jumps dodano kilka limitowanych koszulek dedykowanych samej imprezie. Cała kolekcja DIVERSE EXTREME TEAM 2015 jest świeża, bardzo śmiała i koncepcyjnie spójna. Zdominowana monochromatycznym kolorem, formą, fakturą.
Jej przekaz jest jednoznaczny - siła, męskość i adrenalina.

Marka została założona ponad 20 lat temu, przez ludzi nietuzinkowych. Pasjonatów sportów ekstremalnych, barwnego życia, pełnego energii i pozytywnych bodźców. Założyciele brandu byli prekursorami trendów na Polskim rynku, częstokroć wyznaczali nowe kierunki i z rozmachem zdobywali obszary, po które nikt dotąd w Polsce nie odważył się sięgnąć.

DIVERSE powstał z potrzeby materializacji sposobu życia twórców marki, a wizjonerska strategia istnieje do dziś i niezmiennie przejawia się Diverse Extreme Team.

Najlepsze tricki III rundy MŚ (20.03.2015)

https://youtu.be/DMAhOx273SU

Najlepsze tricki z IV rundy MŚ (21.03.2015)

https://youtu.be/hum-ZzXZcl4

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Oficjalna Strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam www.diverseextremeteam.com

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/885460831472111/

Zobacz zdjęcia:
ARCHIWUM WIĘCEJ