NEWS » Diverse NIGHT of the JUMPs: oficjalna relacja video

Przypomnijmy tylko, że podczas imprezy nie zabrakło największego w Polsce Mannequin Challenge, energetycznych pokazów grup Psycho Dolls i Enigma Art igrających z ogniem oraz pokazowych wyścigów najmłodszych adeptów Motocrossu. Najlepsi zawodnicy FMX walczyli w konkursie głównym, który zdominował Maikel Melero. Hiszpan trzeci raz z rzędu został Mistrzem Świata, co jeszcze nikomu przed nim się nie udało. Konkurs LifeProof Best Whip wygrał nasz reprezentant Marcin Łukaszczyk, a w Maxxis Highest Air triumfował Massimo Bianconcini. Wisienkami na torcie było pierwsze salto w tył na quadzie w wykonaniu Polaka – Patryka Siekaja oraz Buggy Backflip w wykonaniu Gerharda Mayra.

 

Piąta odsłona Diverse NIGHT of the JUMPs na Pomorzu przeszła do historii i po raz kolejny pokazała, że Polacy kochają Freestyle Motocross. Jak zawsze żywiołowy doping i entuzjazm widzów sprawiły, że zawodnicy dali z siebie wszystko i ponownie wywieźli z Polski wyjątkowe wspomnienia.

 

Link do oficjalnej relacji video:

https://youtu.be/O6-kovl1ItE

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs 

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE Extreme Team www.diverseextremeteam.com oraz oficjalny profil na facebooku: https://www.facebook.com/DiverseSystem/

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/863442150440107/

 

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji na: www.sportainment.pl oraz na:

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/?fref=ts

 

 

 ARCHIWUM WIĘCEJ