NEWS » Diverse NIGHT of the JUMPs: Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie 2015 w Krakowie!

 

Historia Mistrzostw Świata FMX w Polsce sięga roku 2006 kiedy to marka Diverse, jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi w katowickim Spodku. Wcześniej w tym samym roku Freestyle Motocross został wpisany na oficjalną listę dyscyplin motorowych rozgrywanych pod egidą FIM.

W latach 2011, 2013 i 2014 zawody miały swoje kolejne odsłony w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Przez wszystkie edycje w Polsce z mistrzostwami nierozerwalnie złączony był DIVERSE. W 2015 roku niesamowite ewolucje wykonywane przez zawodników na wysokości niemal trzeciego piętra powrócą na południe Polski do największej areny w naszym kraju. 

 

Wirtuozi lotów na motocyklach po raz kolejny wrócą do Polski w prawdziwie mistrzowskim wydaniu.Reprezentanci między innymi: USA, Australii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz oczywiście Polski powalczą o punkty do klasyfikacji generalnej oraz serca widzów w Kraków Arenie. Sama rywalizacja w konkursie Freestyle to jednak nie wszystko. Podczas Diverse NIGHT of the JUMPs widzowie mają okazję na bezpośrednie spotkanie z zawodnikami podczas Pit Party, a liczne konkursy, w których między innymi zawodnicy będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż dostarczą dodatkowej, ekstremalnej dawki wrażeń. Ponadto, organizator Mistrzostw i sponsor tytularny- marka DIVERSE już teraz zapowiadają, że to nie koniec atrakcji.

 

„Noc Skoków” słynie z tego, że za każdym razem dla widzów przygotowane jest dodatkowe show. Przykładem może być Tandem Backflip w wykonaniu Iwony Guzowskiej i Petra Pilata. Widzowie, którzy wybrali się w 2013 roku do ERGO ARENY mogli zobaczyć Iwonę Guzowską w dość niecodziennej roli. Iwona, która kojarzy się przede wszystkim z bokserskim ringiem lub salą sejmową, tym razem wspólnie z Petrem Pilatem wsiadła na motocykl i z pełnym sukcesem, wykręciła Tandem Backflipa.

Co będzie wydarzeniem specjalnym w Krakowie na imprezie Diverse?

O tym organizatorzy wraz z wybranymi zawodnikami poinformują już wkrótce na specjalnej konferencji prasowej. Na tym medialnym wydarzeniu, jak na zawody związane z freestyle’m przystało, w niestandardowy sposób zaserwowany zostanie drobny przedsmak mistrzowskich emocji.

 

Aby się przekonać, kto jeszcze wystąpi przed publicznością w Kraków Arenie, koniecznie śledźcie nasze informacje na oficjalnej stronie lub na FaceBook’u.

 

Gwarantujemy, że będzie to nie tylko niesamowite wydarzenie sportowe, ale i najbardziej ekstremalne widowisko, jakie kiedykolwiek widzieliście.

 

Nie jest to jednak impreza tylko i wyłącznie dla „dużych chłopców”. Dowodem na to są największe areny świata, do których Mistrzostwa Świata FMX przyciągają całe rodziny dając okazję do wyśmienitej zabawy, dlatego warto wybrać się na te zawody razem. Bilety już niebawem  do nabycia za pośrednictwem: Eventim, Ticketpro, oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

 

Nie macie pomysłu na świąteczny podarunek dla waszego męża, chłopaka, syna lub brata? Bilety na Diverse NIGHT of the JUMPs to idealny prezent, a samo wydarzenie na pewno zapamiętają na długo!

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: www.nightofthejumps.com

Oficjalna Strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam www.diverseextremeteam.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs 

 

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji na: www.sportainment.plARCHIWUM WIĘCEJ