NEWS » Diverse NIGHT of the JUMPs: Miss Polonia skoczy z rampy na skuterze śnieżnym!

 

Wczoraj 22 stycznia w ERGO Arenie na granicy Gdańska i Sopotu odbyła się konferencja prasowa przed polską rundą Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie. Na konferencji obecni byli nie tylko reprezentanci Polski na Mistrzostwa, ale także gość specjalny - Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka.

O tym, że zawody NIGHT of the JUMPs dostarczają widzom wielu emocji na całym świecie, nie trzeba nikogo przekonywać. W Polsce w marcu tych emocji i adrenaliny będzie sporo – raz za sprawą aż dwóch Polaków startujących w rozgrywkach, a dwa, akcji specjalnej. W tym roku jej bohaterką będzie Miss Polonia 2011 i uczestniczka konkursu Miss Universe – Marcelina Zawadzka. Razem z norweskim zawodnikiem Stianem Pedersenem Marcelina skoczy z rampy na skuterze śnieżnym!

Marcelina, która była gościem specjalnym na konferencję wjechała na skuterze śnieżnym – pojeździe, na którym już za dwa miesiące będziemy ją i Stiana oglądać w ERGO Arenie. Marcelina chętnie odpowiadała na pytania dziennikarzy i przyznała, że gdy tylko usłyszała o akcji, powiedziała zdecydowane TAK. Skok traktuje jako wyzwanie i podkreśliła, że wyzwań, nawet tak ekstremalnych, się nie boi. Podobnie, jak miało to miejsce w zeszłym roku podczas akcji specjalnej, w której wzięli udział Iwona Guzowska i Petr Pilat, dochód z akcji specjalnej zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Stian natomiast wystąpi w ERGO Arenie w podwójnej roli. Poza skokiem z Marceliną wykręci także, po raz pierwszy w Polsce - Tandem Backflipa. W ubiegłym roku mogliśmy ten wyczyn zobaczyć na motocyklu, tym razem będzie jeszcze bardziej ekstremalnie – Norweg wykręci go bowiem na skuterze śnieżnym!

Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży ERGO Areny - Henryk Wielechowski przyznał, że marzec będzie miesiącem bardzo pracowitym dla obiektu, w którym będzie się sporo działo. Najpierw odbędą się Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce, niedługo potem Mistrzostwa Świata Diverse NIGHT of the JUMPs, a następnie koncert Metal All Stars. Dla wszystkich będzie to spore wyzwanie techniczne na dużą skalę: montaż/demontaż podniesionego parkietu na MŚ w Lekkiej Atletyce, następnie w przeciągu kilku dni przygotowanie z ponad 2000 ton ziemi toru dla zawodników Freestyle Motocrossu startujących w DNOTJ, aby po zawodach szybko posprzątać i przygotować obiekt na koncert.

Na konferencji obecni byli także Artur Puzio i Marcin Łukaszczyk – nasi reprezentanci na polskie Grand Prix. Artur przed konferencją dał pokaz mini Flipów, który tylko potwierdza, że zawodnik jest w bardzo dobrej formie. Puzio aktualnie trenuje do basenu z gąbkami, aby niedługo jechać do Hiszpanii, gdzie wszystkie przećwiczone tricki zamierza lądować już na ziemię. Marcin z kolei nadal przechodzi rehabilitację po kontuzji, którą odniósł na koniec zeszłego roku, jednak niedługo również wybiera się na Półwysep Iberyjski, aby przypomnieć sobie przed zawodami wszystkie tricki, które ma w swoim arsenale.

Podczas konferencji byli także obecni młodzi adepci jazdy na motocyklach crossowych: Olaf Włodarczak (7 lat) i Bartek Popielnicki (8 lat), którzy brali udział w NIGHT of the JUMPs w latach wcześniejszych, prezentując się z Cobra Moto i Mx Racing Team by Kowalski. Nie inaczej będzie w marcu, polska publiczność będzie miała ponownie okazję kibicować także najmłodszym zawodnikom.

Zainteresowanie konferencją, jak i samym pokazem było duże i dobrze wróży zawodom, które już w marcu ponownie zagoszczą na Pomorzu.

Odliczanie do polskiej edycji trwa! Czasu na zakup biletów coraz mniej, więc jeśli jeszcze ich nie macie, spieszcie się, aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekscytującego otwarcia sezonu motocyklowego w kraju!

Bilety do nabycia w Salonach EMPiK, kasach ERGO Areny oraz na stronie: www.eventim.pl

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: www.nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych: https://www.facebook.com/events/227523027429535/?fref=ts

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT
Więcej informacji na: www.sportainment.plARCHIWUM WIĘCEJ

Diverse NIGHT of the JUMPs już za nami!
2018-03-25

Kolejna odsłona Diverse NIGHT of the JUMPs, czyli mistrzostw świata Freestyle Motocrossu przeszła właśnie do historii. Rywalizacja od samego początku była niezwykle zacięta i trudno było wskazać pretendenta do zajęcia najwyższego stopnia na podium.Więcej »


Diverse NIGHT of the JUMPs: TAK BYŁO!2015-03-23

Diverse NIGHT of the JUMPs: końcowe odliczanie do dwóch rund polskich Grand Prix2015-03-19

Diverse NIGHT of the JUMPs: z Dakaru do Tauron Areny Kraków2015-03-17

Już niedługo Diverse Night of the Jumps2015-03-09

Marcin Łukaszczyk nie zwalnia tempa! 2014-04-17

Święto sportów motorowych podczas Diverse NIGHT of the JUMPs - video 2014-04-04

Marcin Łukaszczyk na Diverse Night of the JUMPs2014-03-31

Diverse NIGHT of the JUMPs: ERGO ARENA szczęśliwa dla Podmola 2014-03-24

Wyjątkowe skoki w dwóch wyjątkowych miejscach – końcowe odliczanie do Diverse NIGHT of the JUMPs2014-03-21

Nowe tricki, upadki i dominacja Melero - czy tak też będzie podczas Diverse NIGHT of the JUMPs?2014-03-11

Wszyscy znamy ryzyko – wywiad z Mistrzem Świata FMX2014-02-28

Wykonaj własnego backflipa2014-02-20

Łap okazję - walentynkowa promocja Diverese NIGHT of the JUMPs2014-02-10

Najlepsi zawodnicy i wyjątkowe skoki na skuterze śnieżnym podczas Diverse NIGHT of the JUMPs2014-01-30

Diverse NIGHT of the JUMPs: Miss Polonia skoczy z rampy na skuterze śnieżnym!2014-01-23

Diverse NIGHT of the JUMPs: Polacy wystąpią w Mistrzostwach Świata2014-01-07

Zobacz Go Pro w akcji2013-11-19

Nowe video Marcina “Szukiego” Łukaszczyka2013-11-18

Już niedługo...2013-10-21

Marcin Łukaszczyk - witamy w DEXT!2013-09-12