NEWS » Diverse NIGHT of the JUMPs: Melero dominuje w Chinach

 

Widzowie zgromadzeni na stadionie piłkarskim w Shenzhen byli świadkami wspaniałego pokazu umiejętności i talentu Maikela Melero. Hiszpan wygrał obie rundy nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń i dodając do swoich sukcesów w tym sezonie dziewiątą wygraną w dziesięciu rundach. Kroku próbowali dotrzymać mu, drugi w klasyfikacji generalnej Rob Adelberg oraz Marc Pinyol, który w obliczu wiatru postawił wszystko na jedną kartę. Rodakowi Melero taka decyzja bardzo się opłaciła, ponieważ wykonując swój sztandarowy trick Inside Roll, ale także Egg Roll i Surfer Tsunami Flip, pierwszego wieczoru zajął trzecie miejsce, a drugiego pokonał jednym punktem (!) Adelberga i wskoczył na drugie miejsce na podium.   

 

Petr Pilat potrafi skraść serca każdej, nie tylko polskiej, publiczności. Tak było również w przypadku rund w Chinach. Mimo tego, że Czech zajął dwukrotnie czwarte miejsce, dla widzów był zwycięzcą, kiedy prezentował swoje najtrudniejsze kombinacje Backflipa. Jesteśmy pewni, że Petr da z siebie wszystko również w ERGO ARENIE, ponieważ bardzo lubi występy przed polską publicznością.

 

Trzykrotny mistrz świata, Remi Bizouard, niestety nie był w stanie podjąć wyrównanej walki z pozostałymi zawodnikami. Remi, który zmaga się z kontuzją ręki, za wszelką cenę chciał pokazać, że może wystartować. Niestety Francuz nie był w stanie pojechać na 100% swoich możliwości. Miejmy nadzieję, że do czasu polskiego Grand Prix wróci do formy.

 

Wizyta Mistrzostw Świata w Shenzhen miała też swój ciemny punkt, którym był wypadek Davida Rinaldo. Francuz chciał wykonać Volta, jednak nie był w stanie poprawnie go wylądować. Davida niestety nie zobaczymy w Trójmieście, jednak zobaczymy całą plejadę mocnych zawodników, którzy już teraz zapewniają, że będą walczyć do końca.

 

Dodatkowo z okazji piątej edycji Diverse NIGHT of the JUMPs na Pomorzu organizatorzy przygotowali dla widzów Backflipa niemal 700 kilogramowym pojazdem buggy w wykonaniu Gerharda Mayra oraz niespodziankę, którą ogłosimy niedługo.

 

Jeśli chcecie być świadkami finałowej batalii w Mistrzostwach Świata FMX oraz przekonać się co jeszcze w rękawie trzymają zarówno zawodnicy, jak i organizatorzy - nie zwlekajcie! Bilety na Diverse NIGHT of the JUMPs do nabycia za pośrednictwem strony:

http://www.eventim.pl/mistrzostwa-swiata-diverse-night-of-the-jumps-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1666267 oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs 

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE Extreme Team www.diverseextremeteam.com 

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/863442150440107/

 

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji na: www.sportainment.pl oraz na:

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/?fref=ts

 

 ARCHIWUM WIĘCEJ