NEWS » Diverse NIGHT of the JUMPs: Konferencja prasowa

 

Konferencję rozpoczął pokaz tricków w wykonaniu niemieckiego zawodnika. 17-letni Luc Ackermann, który niemal całe swoje życie spędził na motocyklu, w rewelacyjnym stylu zaprezentował wiele niesamowitych ewolucji w tym także widowiskowe Backflipy z kombinacjami. Dzisiejszy pokaz był zaledwie przedsmakiem tego, co widzowie zobaczą 21 listopada. Najtrudniejsze ewolucje wykonywane na wysokości niemal trzeciego piętra i dystansie ponad 20 metrów, to coś, co nie pozwoli publiczności wysiedzieć spokojnie w miejscu.

 Po pokazie, o projekcie, jakim są polskie Grand Prix opowiadał Robert Śniegowski wiceprezes firmy Etos, właściciela marki Diverse, która jest sponsorem tytularnym polskich rund Mistrzostw Świata FMX. Na pytania mediów odpowiadali zaproszeni zawodnicy: Luc Ackermann oraz wspierany przez markę Diverse, reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata, Marcin Łukaszczyk. Marcin potwierdził, że pomimo drobnych problemów zdrowotnych, przygotowuje klika nowych ewolucji, które zaprezentuje w listopadzie polskiej publiczności. Dodatkowo po bardzo dobrym  zeszłorocznym miejscu w konkursie Best Whip, Marcin zapowiada ponownie swój udział w tej dodatkowej, bardzo widowiskowej, konkurencji.

 Organizatorzy przedstawili również zarys niesamowitego konkursu „Tandem Backflip Hero”, w którym wygraną jest wykręcenie w ERGO ARENIE Tandem Backflipa (salto do tyłu) z Petrem Pilatem! Przypomnijmy, że Petr pokazał już tą ewolucję w ERGO ARENIE w 2013 roku. Wtedy towarzyszyła mu Iwona Guzowska, tym razem może to być jeden z widzów. Konkurs to zdecydowanie gratka dla amatorów mocnych wrażeń i fanów Freestyle Motocrossu. Konkurs wystartuje na fan page’u Sportainment już w piątek 9 października (link poniżej).

 Odliczanie do Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie na Pomorzu wchodzi o kluczową fazę. Do tego ekstremalnego wydarzenia pozostało mniej, niż dwa miesiące. Jeśli więc nadal nie macie biletów, nie zwlekajcie – tego wydarzenia nie można przegapić!

 Bilety jeszcze do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie:

 http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1377882&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=diverse

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPsARCHIWUM WIĘCEJ