NEWS » Diverse NIGHT of the JUMPs: już za trzy dni wielkie święto freestyle’u

 

Do czołowych zawodników Freestyle Motocrossu, którzy zmierzą się w ostatniej rundzie Mistrzostw Świata oraz Gerharda Mayra, który wykona salto w tył swoim niemal 700 kilogramowych pojazdem buggy dołącza Patryk Siekaj. Przypomnijmy, że bracia Siekaj od lat są obecni podczas Diverse NIGHT of the JUMPs udowadniając, że na quadzie również można latać z rampy. Tym razem czeka nas coś, czego jeszcze żaden polski zawodnik nie wykonał. Patryk planuje zaprezentować widzom w Trójmieście backflipa!

 

Patryk w ostatnim czasie ostro trenował, aby być w stanie poprawnie wykonać tę ewolucję. Treningi do basenu z gąbkami przynoszą najlepsze efekty i są dla zawodnika raczej bezpieczne. Niestety są także dosyć czasochłonne, ze względu na każdorazowe „wyławianie” quada z gąbek. Patryk jednak się nie zrażał i raz za razem kręcił salta swoim czterokołowcem. Cel bowiem, jaki sobie postawił to zostać piątym, ale i przy okazji najmłodszym w tej chwili zawodnikiem na świecie, który wyląduje Backflipa na quadzie na twarde lądowanie.

Jak wyglądały treningi Patryka przed Diverse NIGHT of the JUMPs można zobaczyć tutaj:

https://youtu.be/e96Ezl778pU A już za trzy dni będziemy świadkami pierwszego polskiego backflipa na quadzie w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot.

 

Dwa różne, czterokołowe pojazdy i dwóch zawodników, którzy wykręcą nimi salta w tył. Tego jeszcze podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w Polsce nie było! Do tego czołówka zawodników FMX, najszybsi i najmłodsi polscy zawodnicy Motocrossu, energetyczne show oraz piękne kobiety. Po prostu nie może was na tym wydarzeniu zabraknąć.

 

Bilety jeszcze do nabycia za pośrednictwem strony:

http://www.eventim.pl/mistrzostwa-swiata-diverse-night-of-the-jumps-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1666267 oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs 

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE Extreme Team www.diverseextremeteam.com 

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/863442150440107/

 

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji na: www.sportainment.pl oraz na:

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/?fref=ts

 

 ARCHIWUM WIĘCEJ