NEWS » Diverse NIGHT of the JUMPs: eksplozja nowych tricków w Madrycie

 

 

Już od pierwszej rundy „posypało się” sporo mocnych ewolucji począwszy od klasycznych tricków, przez kombinacje Backflipa, po tricki „nowej generacji”. Double Grab Indy Flip, Stale Fish Backflip, California Roll, Volt, Flair, Bundy, Mase Twist One Hand, czy wykonywany przez wielu zawodników po raz pierwszy w oficjalnych zawodach Transfer Flip z quarterpipe’a, w wielu przypadkach dałyby zwycięstwo. Niestety nie tym razem. Tom Pages, który jak na innowatora dyscypliny przystało, z trickami takimi jak: Alley-oop Flair, Bike Flip, Special Flip, czy Flair Tsunami, nie pozostawił rywalom złudzeń. Levi Sherwood, Clinton Moore i David Rinaldo musieli uznać wyższość Francuza i zadowolić się dalszymi miejscami.

 

Takich ekstremalnych tricków nie zabraknie również podczas Diverse NIGHT of the JUMPs, ponieważ część zawodników zobaczymy 21 listopada w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Już teraz można śmiało stwierdzić, że patrząc na ogromny postęp, jaki w ostatnim czasie robią zawodnicy, przesuwając granicę grawitacji i ludzkich możliwości, tegoroczne polskie Grand Prix FMX na Pomorzu będzie niesamowite.  

Dodatkowo ze względu na trwającą letnią przerwę w rozgrywkach Mistrzostw Świata, należy się spodziewać, że zawodnicy przygotują kolejne nowe ewolucje, aby zaskoczyć i zachwycić polskich widzów, których doping wyjątkowo sobie cenią.

 

Diverse NIGHT of the JUMPs to wydarzenie dla całych rodzin, dlatego warto na zawody wybrać się razem. Dowodem na to są wyprzedane do ostatniego miejsca największe areny świata, do których w tym roku dołączyła Tauron Arena Kraków. Bilety na marcową rundę Mistrzostw Świata FMX w Krakowie zostały wyprzedane na ponad dwa miesiące przed zawodami! Warto więc pospieszyć się z zakupem biletu i dać sobie szansę na przeżycie wydarzenia sportowego na najwyższym, mistrzowskim poziomie, w niesamowitej odsłonie.

  

 

Link do biletów: http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1377882&includeOnlybookable=true&xtmc=diverse&xtnp=1&xtcr=1

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs 

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam: www.diverseextremeteam.com  

 

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji na: www.sportainment.pl

 ARCHIWUM WIĘCEJ