NEWS » Diverse Downhill Foto Contest: ustrzel zdjęcie i wygraj!

 

Podobnie jak w zeszłym roku, podczas Diverse Downhill Foto Contest nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych kadrów uchwyconych w Międzybrodziu Żywieckim.

Konkurs rozegrany zostanie w dwóch turach: eliminacje odbędą się na oficjalnym profilu DDHC na Facebooku (http://www.facebook.com/downhillcontest), a etap finałowy na łamach portalu Interia.pl. 

 

Wszyscy, którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie będą mieć pięć dni (licząc od dnia zakończenia zawodów) na nadesłanie maksymalnie trzech zdjęć. Na fan page’u Diverse Downhill Contest opublikowanych zostanie 30 najlepszych kadrów wybranych przez komisję konkursową.

W wyniku głosowania przez „polubienia” wybranych zostanie 12 prac, które następnie powalczą w finale na Interia.pl. Laureata lub laureatkę konkursu poznamy 11 maja. Dodatkowo organizator przyzna jedno wyróżnienie. Nagrodami są bony do zrealizowania w sklepach Diverse na terenie całego kraju. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj: http://www.downhillcup.eu/downhill,Konkurs.html

 

Jeśli więc pasjonuje cię fotografia sportowa oraz lifestyle’owa nie zastanawiaj się dłużej! Weź aparat na Żar, ustrzel najlepsze foto i zmierz się w Diverse Downhill Foto Contest!

 

Z kolei wszystkim tym, którzy chcieliby się znaleźć w konkursowym kadrze podczas swojego startu, przypominamy, że zapisy online do pierwszej w tym roku edycji zawodów Pucharu Polski, która odbędzie się 23 i 24 kwietnia na górze Żar, trwają do 20 kwietnia. Link do zgłoszenia: http://downhillcup.eu/downhill,zgloszenie.html

 

Regulamin zawodów wraz z kategoriami startowymi oraz harmonogramem znajduje się na stronie zawodów. (http://downhillcup.eu/downhill,regulamin.html)

 

Oficjalna zapowiedź video DDHC: https://youtu.be/itclpy_K08E

 

Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na weekend pełen ekstremalnych, sportowych wrażeń. Nie może was zabraknąć w Międzybrodziu Żywieckim 23-24 kwietnia!

 

Oficjalna strona: www.downhillcup.eu      

Oficjalny profil na Facebook`u  www.facebook.com/downhillcontest

Organizator: SPORTAINMENT www.sportainment.plARCHIWUM WIĘCEJ