NEWS » Diverse Downhill Foto Contest: ustrzel zdjęcie i wygraj!

 

Podobnie jak w zeszłym roku, podczas Diverse Downhill Foto Contest nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych kadrów uchwyconych w Międzybrodziu Żywieckim.

Konkurs rozegrany zostanie w dwóch turach: eliminacje odbędą się na oficjalnym profilu DDHC na Facebooku (http://www.facebook.com/downhillcontest), a etap finałowy na łamach portalu Interia.pl. 

 

Wszyscy, którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie będą mieć dziesięć dni (licząc od dnia zakończenia zawodów) na nadesłanie maksymalnie trzech zdjęć. Na fan page’u Diverse Downhill Contest opublikowanych zostanie 20 najlepszych kadrów wybranych przez komisję konkursową.

W wyniku głosowania przez „polubienia” wybranych zostanie 6 prac, kolejne 6 wybierze organizator. Wszystkie one powalczą w finale na Interia.pl. Laureata lub laureatkę konkursu poznamy 9 sierpnia. Dodatkowo organizator przyzna jedno wyróżnienie. Zwycięzca plebiscytu na Interia.pl otrzyma pakiet nagród od Diverse o wartości 400 zł. Laureat wyróżnienia - bon o wartości 200 zł do zrealizowania w sklepach Diverse w całej Polsce.Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj:

http://www.downhillcup.eu/downhill,Konkurs.html

 

Jeśli więc pasjonuje cię fotografia sportowa oraz lifestyle’owa nie zastanawiaj się dłużej! Weź aparat na Żar, ustrzel najlepsze foto i zmierz się w Diverse Downhill Foto Contest.

 

Zapraszamy również wszystkich kibiców, aby ten wakacyjny weekend spędzili kibicując najlepszym polskim zawodnikom walczącym o tytuł Mistrza Polski w pięknej scenerii góry Żar oraz malowniczym krajobrazie okolicznych szczytów Beskidu Małego. Zdecydowanie warto wybrać się do Międzybrodzia Żywieckiego 15 i 16 lipca.

 

Z kolei wszystkim tym, którzy chcieliby się znaleźć w konkursowym kadrze podczas swojego startu, przypominamy, że zapisy online do Mistrzostw Polski trwają do 12 lipca do godziny 24:00. Link do zgłoszenia:

 http://www.downhillcup.eu/downhill,zgloszenie.html

 

Regulamin zawodów wraz z kategoriami startowymi oraz harmonogramem znajduje się na stronie zawodów. (http://www.downhillcup.eu/downhill,regulamin.html)

 

Harmonogram zawodów

15.07.2017

godz. 08:30 – 13:00 - przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych

godz. 08:30 – 09:30 - obowiązkowa piesza inspekcja trasy przez zawodników (dotyczy zawodników z licencją)

godz. 09:30 – 15:00- obowiązkowy trening z zatrzymywaniem

godz. 15:00 – 17:00 trening non stop dla zawodników z licencją

godz. 17:00 - Monster BEST WHIP Contest


16.07.2017

godz. 08:00 -odprawa służb zabezpieczających i wywieszenie list startowych w biurze zawodów

godz. 8:30 - 10:00 - trening dla wszystkich kategorii

godz. 10:00 - 11:00 - trening tylko dla zawodników z licencją kolarską

godz. 11:30 - 13:30 – eliminacje

godz. 14:00 – 16:00 - finały

15 minut po zakończeniu finału - dekoracja zwycięzców

 

Oficjalna zapowiedź video: https://youtu.be/I4elAXSfQTQ

 

Oficjalna strona: www.downhillcup.eu      

Oficjalny profil na Facebook`u  www.facebook.com/downhillcontest

Organizator: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/

 ARCHIWUM WIĘCEJ