NEWS » Diverse Downhill Contest: trasa na Mistrzostwa Polski - video

 

Wielku z zawodników zapowiadało już wcześniej, że na pewno wybiorą się na górę Żar przetestować trasę jeszcze przed Mistrzostwami Polski. Wśród nich nie zabrakło Wojtka Czermaka, Wicemistrza Polski z 2016 roku, który nagrał swój trening helmet camem. Na tym video zobaczycie jak wygląda trasa z perspektywy kasku Wojtka.

 

Helmet cam: https://youtu.be/kuSAEVgY0ZE

 

Podczas zawodów oczywiście nie zabraknie konkursu Monster Best Whip oraz konkurencji dla widzów na najlepiej kibicującą ekipę. Warto więc zabrać ze sobą niestandardowe przedmioty, przy użyciu których będziecie dopingować swoich faworytów. Tradycyjnie już miłośnicy fotografii będą mogli pochwalić się swoimi najlepszymi kadrami złapanymi na Żarze w Diverse Downhill Foto Contest. Na zwycięzców konkursów czekają atrakcyjne nagrody.

 

Oficjalna zapowiedź video: https://youtu.be/I4elAXSfQTQ

 

Wszystkim tym, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zjeździe z góry Żar, przypominamy, że zapisy online trwają do 12 lipca do godziny 24.00. Link do zgłoszenia: http://www.downhillcup.eu/downhill,zgloszenie.html W sobotę możliwe będzie także zapisanie się na miejscu w biurze zawodów.

 

Regulamin zawodów wraz z kategoriami startowymi oraz harmonogramem znajduje się na oficjalnej stronie zawodów. (http://www.downhillcup.eu/downhill,regulamin.html)

 

Oficjalna strona: www.downhillcup.eu      

Oficjalny profil na Facebook`u  www.facebook.com/downhillcontest

Organizator: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/

 ARCHIWUM WIĘCEJ