NEWS » Diverse Downhill Contest: ruszyły zapisy na Mistrzostwa Europy w Wiśle

 

Przypomnijmy, że w tym roku Diverse Downhill Contest, czyli największe i najbardziej popularne zawody downhillowe w Polsce, odbędzie się 27 i 28 sierpnia.

 

Zeszłoroczna edycja Mistrzostw Europy przyciągnęła na Stożek zarówno liczne grono zawodników, ale także tysiące kibiców, którzy wybrali się do Wisły, aby z całych sił kibicować riderom. Ten wyjątkowy doping został doceniony przez zawodników, którzy bardzo sobie chwalili atmosferę na tej bardzo wymagającej trasie.

 

Żywiołowo było także podczas konkursu Monster Best Whip, kiedy zawodnicy prześcigali się wzajemnie w efektownym „łamaniu” rowerów w locie.

 

Oficjalną relację z zeszłorocznej edycji Diverse Downhill Contest w Wiśle znajdziecie:

https://youtu.be/GFEfXp_5iA4

 

Nie inaczej będzie i w tym roku, ponieważ poza konkursem głównym, nie zabraknie również wspomnianego Monster Best Whip oraz konkursów dla fanów: na najlepiej kibicującą ekipę zawodów oraz Diverse Downhill Foto Contest.  

 

Zapisy online do Mistrzostw Europy – Diverse Downhill Contest trwają do 23 sierpnia. Link do zgłoszenia: http://downhillcup.eu/downhill,zgloszenie.html

 

Regulamin zawodów wraz z kategoriami startowymi oraz harmonogramem znajduje się na oficjalnej stronie zawodów. (http://downhillcup.eu/downhill,regulamin.html)

 

Diverse Downhill Contest to świetna okazja, aby w rodzinnym gronie spędzić w sportowej atmosferze ostatni weekend wakacji na świeżym powietrzu. Bądźcie z nami na górze Stożek 27 i 28 sierpnia, aby dopingować zawodników i zawodniczki podczas rywalizacji w Mistrzostwach Europy!

 

Oficjalna strona: www.downhillcup.eu      

Oficjalny profil na Facebook`u  www.facebook.com/downhillcontest

Organizator: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/

 ARCHIWUM WIĘCEJ