NEWS » Diverse Downhill Contest: Mistrzostwa Europy w kolarstwie zjazdowym wracają do Wisły

Diverse Downhill Contest to największe i najbardziej popularne zawody downhillowe w Polsce, zarówno pod względem frekwencji zawodników jak i kibiców, którzy licznie przybywają oglądać zmagania zjazdowców. Historia zawodów sięga 2006 roku i trwa nieprzerwanie już jedenasty sezon rowerowy! Agencja Sportainment co roku stawia poprzeczkę wyżej - organizując zawody na coraz wyższym poziomie i z coraz wyższą rangą.

 

Zeszłoroczna edycja Mistrzostw Europy przyciągnęła na Stożek nie tylko liczne grono zawodników, ale także tysiące kibiców, którzy wybrali się do Wisły, aby kibicować riderom i stworzyli atmosferę sportowego świąta. Zawodnicy szczególnie docenili niesamowity doping, który czekał ich niemal na każdym metrze jednej z najtrudniejszych tras downhillowych. Zapowiadali, że z radością wrócą na Stożek za rok. Będą mieć ku temu okazję, ponieważ już 27 i 28 sierpnia odbędzie się tam kolejna edycja Mistrzostw Europy. 

 

Podczas Diverse Downhill Contest tradycyjnie nie zabraknie konkursów dodatkowych dla zawodników oraz fanów. Poza ekstremalnymi zjazdami riderzy wezmą udział w konkursie Monster Best Whip, natomiast fani będą mogli wykazać się inwencją twórczą i powalczyć w konkursie na najlepiej kibicującą ekipę zawodów. Organizatorzy nie zapomnieli także o fotografach, którzy jak zawsze będą mogli stanąć w szranki konkursu Diverse Downhill Foto Contest i zaprezentować swoje najlepsze kadry uchwycone podczas rywalizacji na Stożku.

 

Diverse Downhill Contest to świetna okazja, aby całymi rodzinami spędzić ostatni weekend wakacji na świeżym powietrzu i wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu sportowym. Bądźcie z nami na górze Stożek 27 i 28 sierpnia, aby dopingować zawodników i zawodniczki podczas rywalizacji w Mistrzostwach Europy!

 

 

Oficjalna strona: www.downhillcup.eu      

Oficjalny profil na Facebook`u  www.facebook.com/downhillcontest

Organizator: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/

 ARCHIWUM WIĘCEJ