NEWS » Bilety na Diverse NIGHT of the JUMPs: Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie w Kraków Arenie dostępne w sprzedaży !

 

Już w marcu, najlepsi zawodnicy lotów na motocyklach porwą publiczność niesamowitymi ewolucjami w powietrzu wykonywanymi na wysokości niemal 3-ciego piętra. Na torze, do którego produkcji użytych zostanie ponad 2 000 ton  mieszanki gliny i pasku, staną rampy, lądowania oraz znajdzie się sekcja do wyścigów supercrossowych. To wszystko stworzy duże pole do popisu zawodnikom, którzy jak zawsze będą chcieli zaimponować zarówno publiczności, jak i sędziom.  

 

Emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ lista startowa na przyszły sezon MŚ zawiera wiele  mocnych nazwisk, o których będziemy sukcesywnie informować. Już teraz możemy zdradzić, że w stawce znajdzie się trzech byłych i jeden urzędujący Mistrz Świata. Remi Bizouard (2008, 2009, 2012), Libor Podmol (2010), David Rinaldo (2013) oraz Maikel Melero (2014) te cztery nazwiska gwarantują rywalizację na najwyższym światowym poziomie. Każdy z nich ma w swoim repertuarze niesamowicie widowiskowe i trudne tricki, które będzie chciał zaprezentować w walce o punkty klasyfikacji generalnej.

 

Wymieniona powyżej czwórka zawodników to „pewniaki” w walce o najwyższe trofeum, pamiętajmy jednak, że Freestyle Motocross jest sportem nieprzewidywalnym. Czy pozostali zawodnicy mogą im pomieszać szyki ? Czy podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w krakowskiej arenie zawodnicy po raz kolejny zaprzeczą prawom fizyki wykonując zaskakujące kombinacje tricków? Wszystkiego dowiecie się już 21 marca 2015 r.

 

Odliczanie do polskiego Grand Prix w Krakowie zostało rozpoczęte, jeśli jeszcze nie macie biletów, spieszcie się aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekstremalnego wydarzenia 2015 roku na południu kraju! Bilety już do nabycia na: Eventim.pl, oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs 

 

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji na: www.sportainment.plARCHIWUM WIĘCEJ