NEWS » 4 Fun Rally Team na rajdzie King Of France 2019

21-23 czerwca zespół 4 FUN RALLY TEAM wziął udział w legendarnym rajdzie King Of France, organizowanym przez ULTRA4EUROPE w Lyon’ie na wschodzie Francji.

Wydarzenie zgromadziło 30 załóg z różnych stron świata. Trasa rajdu to pozostałości po dawnych kamieniołomach, gdzie natura wyrzeźbiła naturalnie swoje ścieżki. Liczne tory, poprzeplatane trasy, tworzą prawdziwe labirynty, istny raj dla uczestników wyścigu. Powierzchnia rajdu obejmuje około 30 ha i znajduje się w samym sercu bazy wypoczynkowej Vallée Bleue.

W piątek 21 czerwca ekipa dostała wymowny numer startowy 007 i wzięła się do dzieła! Kiedy teren został już sprawdzony, rozpoczął się krótki prolog i właściwe zawody. Do sobotniego wieczoru szło im świetnie. Załodze 4FRT udało się objąć prowadzenie, jednak awaria Polarisa pokrzyżowała im plany i w rezultacie musieli się wycofać z dalszej rywalizacji. 

Ekipa jednak się nie poddaje - przed nimi kolejne odsłony rajdów „King of...”, za które trzymamy już kciuki, a wszystkich fanów motoryzacji zachęcamy do obejrzenia krótkiej realcji z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=tfDMTfeiqAQ

 ARCHIWUM WIĘCEJ