WIĘCEJ / ARCHIWUM DEXT NEWS

Zawodnicy zmierzyli się w zimowej odsłonie Diverse Downhill Contest na Stożku2017-04-24

W miniony weekend w Wiśle odbyła się wyjątkowa, inauguracyjna runda Pucharu Polski w zjazdach na rowerze. Iście zimowa aura sprawiła, że niemal setka zawodników zmierzyła się nie tylko z górą Stożek, ale także ze śniegiem. Pomimo tego riderzy pokazali klasę, a rywalizacja była zacięta. Świadczą o tym wyniki osiągnięte przez najszybszych zawodników w klasach Elita i Junior, które dzieliły zaledwie setne sekundy. Więcej »

Diverse Downhill Contest: Puchar Polski rusza już w ten weekend!2017-04-20

Już w najbliższy weekend na górze Stożek w Wiśle odbędzie się pierwsza w tym roku runda Pucharu Polski i zawody o Puchar Burmistrza Wisły w Downhillu. Warunki pogodowe są wymagające, ale trasa zawodów jest na bieżąco monitorowana i odśnieżana. Sławek Łukasik odbył już swoje treningi na Stożku, a zarejestrowane video możecie zobaczyć poniżej. Więcej »

Diverse Downhill Contest: oficjalna zapowiedź video!2017-04-12

Do Pucharu Polski i Pucharu Burmistrza Wisły w Downhillu pozostały niecałe dwa tygodnie. Zapisy trwają, a na listach startowych widnieje już niemal setka zawodników. Inauguracja tegorocznego cyklu zawodów pucharowych na Stożku zapowiada się emocjonująco. Wśród startujących nie zabraknie Sławka Łukasika, który w zeszłym roku w Wiśle zdobył tytuł Mistrza Europy i na pewno po raz kolejny da swoim rywalom mocno popalić. Więcej »