WIĘCEJ / ARCHIWUM DEXT NEWS

Diverse NIGHT of the JUMPs: wyjątkowe atrakcje na piątą edycję Mistrzostw Świata FMX na Pomorzu2016-09-23

W czwartek 22 września w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot odbyła się konferencja prasowa Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie – Diverse NIGHT of the JUMPs. Tegoroczna, piąta odsłona tego wydarzenia na Pomorzu będzie wyjątkowa z wielu względów. Po raz pierwszy od dziesięciu lat, licząc od pierwszej edycji DNOTJ w 2006 roku w katowickim Spodku, Mistrza Świata ponownie poznamy w Polsce. Dodatkowo Gerhard Mayr, jedyny aktualnie zawodnik na świecie wykonujący ten trick, wykręci salto w tył niemal 700-kilogramowym buggy. Więcej »

Diverse Downhill Foto Contest2016-09-19

Diverse Downhill Contest to nie tylko impreza sportowa. To także masa atrakcji dodatkowych. Jedną z nich jest Diverse Downhill Foto Contest, czyli konkurs na najlepsze zdjęcie zrobione podczas imprezy. Więcej »

Diverse NIGHT of the JUMPs: trzeba nauczyć się kontrolować strach – wywiad z Marcinem Łukaszczykiem2016-09-12

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie - Diverse NIGHT of the JUMPs po raz piąty wracają do Trójmiasta. Z okazji okrągłej rocznicy organizatorzy, poza niesamowitym show sportowym, szykują dla widzów wyjątkowe niespodzianki, dlatego też warto się wybrać do ERGO ARENY Gdańsk/Sopot 19 listopada. Jak zawsze nie zabraknie czołówki zawodników wykonujących najbardziej odjechane tricki. Zanim jednak riderzy pokażą co nowego w „FMX’ie piszczy”, zadaliśmy kilka pytań Marcinowi Łukaszczykowi - reprezentantowi Polski. Więcej »