WIĘCEJ / ARCHIWUM DEXT NEWS

Flybag Challenge 2017!2017-07-20

Już 22 i 23 lipca w Świerklanach odbędzie się FlyBag Challenge, czyli najlepsza freestyle'owa imprezę na Śląsku! Więcej »

Diverse Downhill Contest: na górze Żar poznaliśmy Mistrzów Polski!2017-07-18

W miniony weekend czołówka polskiego kolarstwa zjazdowego stanęła na starcie Mistrzostw Polski – Diverse Downhill Contest. Ich występy oraz obecność tysięcy niesamowitych kibiców sprawiły, że górę Żar opanowała atmosfera prawdziwego sportowego święta, podczas którego emocje sięgały zenitu. Więcej »

Diverse Downhill Foto Contest: ustrzel zdjęcie i wygraj!2017-07-13

Już w najbliższy weekend, 15-16 lipca, na stoku góry Żar najlepsi zawodnicy powalczą w Mistrzostwach Polski w zjeździe na rowerach. Zapowiada się niesamowita rywalizacja pomiędzy topowymi zawodnikami. Na starcie nie zabraknie oczywiście urzędującego Mistrza Polski Sławka Łukasika, który w miniony weekend zajął 16 miejsce w zawodach Pucharu Świata w Lenzerheide (w rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI zajmuje 14 miejsce) - to najlepszy wynik w historii polskiego zjazdu. Jeśli więc chcecie zobaczyć na żywo starty naszego najlepszego zawodnika oraz ustrzelić go na zdjęciu zapraszamy do Międzybrodzia Żywieckiego na Mistrzostwa Polski i do wzięcia udziału w Diverse Downhill Foto Contest. Więcej »